Začetna stran Notizie 4. september - 11. september 2011 - obvestila

4. september - 11. september 2011

• ČEŠČENJE NAJSVETEJŠEGA je v Luciji vsak četrtek od 18.00 ure dalje(četrtek 8. 9. od 9.00 dalje) in v Portorožu vsako soboto po večerni sv. maši ob18.30 do 19.30. Vabljeni k živemu Jezusu s prošnjo za obnovitev naših družin in Cerkve.

• ZAČETEK VEROUČNEGA LETA je v ponedeljek 5. septembra po urniku, ki je objavljen. V nedeljo 4. septembra povabljeni k sveti maši ali v Lucijo ali Portorož, da prosimo božjega blagoslova in varstva v novem šolskem letu.

• PRISPEVEK ZA VEROUK (učbenik, delovni zvezek, Mavrica ali Ognjišče ter ostali pripomočki) znašajo za prvega otroka 25 €, kdor ima knjigo 20 €, drugi in tretji otrok po 10 €.

• MAVRICA otroška revija - v vsak slovenski dom. Zlasti priporočamo staršem, kjer imajo majhne otroke. Celoletna naročnina je 29 €.

• BESEDA ŽIVLJENJA je v ponedeljek 5. septembra po večerni sv. maši v Lucijski cerkvi. Vabljeni!

• PASTORALNI TEČAJ je v torek 6. septembra ob 9.00 na Mirenskem gradu. Posvečen je družbenem nauku Cerkve (Pravičnost v ljubezni) in je nadaljevanje preteklega pastoralnega leta. Vabljeni pastoralni sodelavci.

• MARIJINO ROJSTVO - MALI ŠMAREN obhajamo v četrtek 8. 9. Sveti maši: Lucija ob 10.00, uro pred sv. mašo je češčenje Najsvetejšega; Portorož ob 18.00. Vabljeni!

• BELVEDER NAD IZOLO - praznovanje Marijinega rojstva: četrtek 8. septembra: Sv. maša ob 15.30 v italjanskem jeziku, ob 17.00 v slovenskem. Vabljeni!

• MOLITVENI DAN ZA DUHOVNE POKLICE NA SVETI GORI je v soboto 10. septembra. Cena avtobusa je 10 € na osebo. Odhod avtobusa je ob 6.30 iz AP Portorož in Lucije ob 6.35. Vabljeni, da se udeležite škofijskega dne molitve za nove duhovne poklice.

• ŽPS ima sejo v ponedeljek 12. septembra ob 20.00 v Portorožu. Vabilo sledi po pošti.

• 30. STIČNA MLADIH je v soboto 17. septembra - “Ne bi me iskal, če me ne bi že našel”. Ob letošnji jubilejni Stični, lepo povabljeni mladi, obeta se zanimiv program. Iz obale je organiziral skupni avtobusni prevoz. Mladi povabite drug drugega na festival mladostne vere.

Ultimo aggiornamento Martedì 06 Settembre 2011 08:21