Začetna stran Bekanntmachung obvestila 12.9.-19.9

12. september - 19. september 2010

• VEROUČNO LETO smo začeli po urniku, ki je objavljen. Prispevek za verouk (učbenik, delovni zvezek, Mavrica ali Ognjišče ter ostali pripomočki) znaša za prvega otroka 25 €, kdor ima knjigo 20 €, drugi in tretji otrok vsak po 10 €. Cena je solidarnostna s tistimi, ki imajo Mavrico ali Ognjišče kakor učni pripomoček.
  • MAVRICA otroška revija - v vsak slovenski dom. Vabljeni k naročnini ob 40 letnici izhajanja. Cena je 29 €. Naročilnice so zunaj zraven tiska.
  • KATEHETI imamo svoje redno srečanje danes zvečer po večerni sv. maši ob 19.00 v Portorožu. Vabljeni!
  • MOLITEV ZA SVETOST DUHOVNIKOV IN GRADNJO NOVE CERKVE
    pred izpostavljenim Najsvetejšim je v ponedeljek 13. septembra od 18.00 ure dalje v Lucijski cerkvi. Vabljeni!
  • PASTORALNI TEČAJ in novo pastoralno leto 2010/11 bo letos nosil naslov: “Nosite bremena drug drugemu.” V tem letu si bomo še na poseben način prizadevali za dobrodelnost in solidarnost. Pastoralni tečaj je v torek 14. septembra od 9.00 do 13.00 na Mirenskem gradu pri Gorici.
  • VSESLOVENSKO SREČANJE MLADIH V STIČNI je v soboto 18. septembra. Prijave sprejemamo do srede 15. septembra. Ob prijavi plačaš tudi avtobus 15 €. Geslo srečanja: “Ozrl se je vame in me vzljubil.” Vabljeni mladi!
  • KATEHETSKO NEDELJO obhajamo prihodnjo nedeljo 19. septembra pri sv. maši ob 11.00 v Portorožu. Pri tej sv. maši bo predstavitev tečaja Alfa, prosili in molili bomo za blagoslov veroučnega in šolskega leta. Vabljeni vsi veroučenci in njihovi starši. “Prazno je delo brez sreče z nebes.” pravi bl. Slomšek.
  • PIKNIK IN DRUŽABNO SREČANJE bo v nedeljo 19. septembra popoldne na Krogu nad Sečovljami. Začnemo ob 14.00. Jedača je poskrbljena. Naprošeni ste, da prinesete kaj sladkega in pijačo. Prisrčno povabljeni!
  • ČEŠČENJE NAJSVETEJŠEGA je v Luciji vsak četrtek od 18.00 ure dalje in v Portorožu vsako soboto po večerni sv. maši od 18.30 do 19.30. Vabljeni k živemu Jezusu s prošnjo za obnovitev naših družin in Cerkve.
  • PAKISTAN - polava uničuje - dobrota rešuje. Pri izhodu iz cerkve dobite posebne liste, na katerih piše Pakistan. Misijonsko središče vabi, da odprete srce in lajšate gorje ljudi v Pakistanu.
  • KATEHETSKO PASTORALNA ŠOLA - izvaja programe za versko izobraževanje in celostno oblikovanje oznanjevalcev. V tem letu je možnost tudi biblična smer v Vipavi. Informativni dan je v soboto 25. septembra ob 16.00 katehetska smer, ob 17.00 biblična smer v prostorih Škofijske gimnazije v Vipavi. Začetek za 1. letnik je v soboto 9. oktobra v Postojni. Informacije daje s. Tatjana Car na tel. 031 679 764 ali e-pošta: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann. .
Zuletzt aktualisiert am Freitag, den 17. September 2010 um 13:00 Uhr