Začetna stran Notizie obvestila - 03. januar – 10. februar 2013

03. januar – 10. februar 2013

· BESEDA ŽIVLJENJA je v ponedeljek 4. 2. po večerni sv. maši v Lucijski cerkvici ob 19.30. Vabljeni!

· KATEHETSKI ZBOR ima srečanje v torek 5. 2. po večerni sv. maši v Portorožu.

· BOGOSLUŽJE BOŽJE BESEDE s sv. obhajilom je v petek 8. 2. ob 19.00 v Luciji.

· BOŽJI MOŽJE – filmski večer je v petek 8. 2. na kulturni praznik ob 20.00 v veroučni učilnici v Portorožu. Vabljeni!

· MINISTRANTI – STREŽNIKI imajo skupno srečanje v nedeljo 10. 2. ob 10.00 v Portorožu. Vabljeni!

· GOD BL. ALOJZIJA STEPINCA je v nedeljo 10. 2. Sv. maša v hrvaškem jeziku bo ta dan ob 18.00 v Portorožu. Mašuje g. Boris Čobanov. Vabljeni!

· MILIJONARJI DOBROTE – vaše darove namenjate potrebam misijonov ali domačim. Letni dar je 6 €. V teh času bo v Portorožu g. Peter Žakelj pobiral vaše darove. Hvala za vaš dar.

· PREBUDIMO SLOVENIJO ŽIVLJENJU O pravici do življenja slehernega človeka bo v ponedeljek 11. 2. spregovoril Joannes Bucher – evropski regionalni direktor organizacije Human Life International. Ob 18.00 bo v koprski stolnici sv. maša za življenje; ob 19.00 pa bo imel predavanje v cerkvi sv. Bassa v Kopru. Vabljeni!

· XXI. SVETOVNI DAN BOLNIKOV je v ponedeljek 11. 2. Letošnje geslo nas vabi: »Pojdi in ti delaj prav tako.« V Lucijski cerkvici bo ta dan sv. maša ob 10.00 za vse starejše. Med sv. mašo bo molitev za bolne in onemogle ter bolniško maziljenje.

· KATEHUMENAT – uvajanje odraslih v bogastvo vere. Povabite vaše sosede in znance, da spoznajo bogastvo vere. Potrebno je, da se kandidati zglasijo pri župniku. V kolikor bo več kandidatov, bo katehumenat v Portorožu. Skupni se prične v Kopru v soboto 16. 2. ob 19.30 (veroučna šola za dijaškim domom).

· ROMANJE 2013: Severna Italija in Švica: od 29. julija do 2. avgusta 2013. Cena je 439 €. Ob prijavi vplačaš kavcijo 100 €. Program dobite na listih poleg oznanil.