Začetna stran Obvestila obvestila - 24. julij - 7. avgust 2011

24. julij - 7. avgust 2011

• POLETNI URNIK SVETIH MAŠ : Portorož: ob nedeljah 10.00 in 20.00, med tednom ob 20.00. V Luciji: v nedeljo ob 9.00 in med tednom ob 19.00.

• ČEŠČENJE NAJSVETEJŠEGA je v Luciji vsak četrtek od 18.00 ure dalje in v Portorožu vsako soboto po večerni sv. maši ob 20.30 do 21.30. Vabljeni k živemu Jezusu s prošnjo za obnovitev naših družin in Cerkve.

• MOSTOVI - oznanila v poletnih mesecih izidejo vsakih štirinajst dni.

• GOSTI MED NAMI so otroci, ki letujejo v okviru Slovenske karitas. Bodimo gostoljubni, do vsakega, ki prihaja k nam.

• OD PRVE ISKRE DO OGNJA Srečanje z Mario Voce Emmaus, predsednico Gibanja fokolarov in Giancarlom Faletti, sopredsednikom je v sredo 3. avgusta od 17.00 do 19.30 v športni dvorani v Medvodah. Iz obale odpelje avtobus in sicer ob 13.30 iz postaje pod mostom v Luciji. Prijave sprejema ga. Neva Flajs na tel. 031/605-977.

• KRIŠTOFOVA NEDELJA 24. 7. MIVA Slovenija se vam v imenu vseh misijonarjev zahvaljuje za vašo dosedanjo naklonjenost in dobroto, s katero ste v lanskem letu pomagali kupiti za misijone 14 prevoznih sredstev. Tudi letos naj bo ob blagoslovu vaših vozil vaše srce odprto. V iskreni prošnji za srečno vožnjo in v zahvalo za vse srečno prevožene kilometre namenite svoj dar za nakup novih vozil, ki bodo sporočala vašo dobroto in reševala življenja. Bog naj vam na priprošnjo sv. Krištofa stoterno povrne.

• BODITE SVETI, KOT JE SVET VAŠ NEBEŠKI OČE Dvodnevni karizmatični seminar s slavljenjem, nagovori in molitvami za potrebe posameznikov je v petek 29. 7. v Ljubljani v cerkvi Vseh svetih na Žalah od 17. do 21. ure in v soboto 30. 7. v športni dvorani - Vrbanska cesta 30 od 9. do 19. ure. Voditelj: duhovnik Francis Dabre z duhovniki Bratstva duhovnikov. Iz obale je organiziran avtobusni prevoz za soboto. Prijave sprejema ga. Liljana na tel. 031 392966.

• PRVI PETEK IN PRVA SOBOTA v mesecu avgustu sta 5. in 6. 8. Kakor običajno nas vabita k češčenju Srca Jezusa in Marije. Priložnost za sv. spoved je vsak dan pol ure pred večerno sv. mašo. V petek 5. 8. dopoldne je obsik bolnih in ostarelih po domovih, popoldne v Centru starejših občanov in bolnišnici Izola. V soboto 6. 8. je sv. maša ob 16.00 v Centru starejših občanov.