Začetna stran Notizie obvestila - 23. januar - 30. januar 2011

23. januar - 30. januar 2011

• TEDEN KRŠČANSKE EDINOSTI zaključujemo v torek 25. januarja. Letos nas v premišljevanja in molitve vodijo besede iz Apostolskih del: “Stanovtni v nauku apostolov in v občestvu, v lomljenju kruha in v molitvah.” Vabljeni vsak dan k molitvi za edinost med kristjani!
  • SREČANJE KATEHETOV je v nedeljo 23. januarja po večerni sv. maši v Portorožu. 18.45. Vabljeni!
  • SMUČANJE V ZONCOLANU je v soboto 29. januarja. Odhod avtobusa je ob 5.45 iz Lucije (postaja pod mostom). Cena prevoza je 10€. Smučarska karta je 20€. Ob prijavi vplačaš akontacijo 10 €. Prijave sprejema gdč. Suzana na tel. 070 843030 do zapolnitve mest.
  • NEDELJO SVETEGA PISMA obhajamo 30. 1. Letos naj bi prav ob Knjigi vseh knjig odkrivali dobrodelnost in solidarnost.
  • ŽPS - Župnijski pastoralni svet ima skupno srečanje v ponedeljek 31. januarja ob 20.00 v Portorožu. Vabilo z dnevnim redom sledi po pošti.
  • TEMELJNI VIKEND SEMINAR ZA ZAKONCE “Nepozabni trenutki za naju” je v Anakaranu od 11. do 13. februarja. Prijave TA BooM tel. 07/4921674 ali 041 684320 ali e-naslov: Questo indirizzo e-mail è protetto dallo spam bot. Abilita Javascript per vederlo. . Več informacij lahko dobite na spletni strani: www.diz.si. Zgibanke si lahko vzamete. Dobite jih poleg oznanil.
  • BLAGOSLOV DOMOV IN DRUŽIN Kdor želi, da ga obiščem in pri tem blagoslovim družino, naj mi prosim pove, da se dogovorimo za termin. Blagoslavljam do konca januarja.
  • OBNOVITEV NAROČNINE ZA VERSKI TISK Zraven oznanil je tudi naročilnica za verski tisk. V vsak krščanski dom spada tudi verski tisk.
  • MILJONARJI DOBROTE Hvala vsem v Portorožu, ki vsako leto darujete v ta namen in hvala g. Petru, ki to skrbno in vestno pobira in posreduje naprej. Tudi letos vas bo pocukal za rokav, da darujete v ta namen.
  • UVAJANJE ODRASLIH V BOGASTVO VERE - KATEHUMENAT Letos se prične v soboto 12. marca ob 19.00 v veroučni šoli v Kopru. Vsak kandidat se mora najprej zglasiti pri domačem župniku. V kolikor bo več kot 5 kandidatov iz naših župnij, bo katehumenat tudi v Portorožu.
  • NAMENITE DEL DOHODNINE ZA Misijonsko središče Slovenije. Sredstva bodo namenjena za pomoč pri delu naših misijonarjev, ki se borijo proti lakoti, nepismenosti, revščini po vsem svetu. Obrazce dobite poleg oznanil, katere izpolnite in oddate na davčni urad in Misijonsko središče.
  • ROMANJE V GRČIJO PO PAVLOVIH STOPINJAH Predstavitev romanja je v nedeljo 30. 1. ob 16.30 v Portorožu. Predstavitev ima agencija Ari tuors Vabljeni!