Začetna stran Obvestila obvestila - 6. februar - 13. februar 2011

VEROUKA v ponedeljek 7. in torek 8. februarja ni. V sredo in četrtek je reden verouk.

SV. MAŠE V LUCIJI v sredo 9. 2. ni.

SV. MAŠA V HRVAŠKEM JEZIKU OB GODU BL. STEPINCA je v četrtek 10. februarja ob 18.00 v Portorožu. Mašuje g. Mladen Milohanić, župnik iz Buj. Prepeval bo Mešani zbor “Lavanda” iz Novigrada!

XIX. SVETOVNI DAN BOLNIKOV obhajamo v petek 11. 2. Letos nas sveti oče vabi: Glejmo na trpečega človeka s Kristusovim pogledom. Storimo korak bližje vsem bolnim in ostarelim in jim tako dajmo čutiti, da smo z njimi v preizkušnjah in trpljenju.

ZLATA POROKA KORDIČ Anke in Anteja je v soboto 12. ob 17.00 v Lucijski cerkvi. Sveta maša bo v hrvaškem jeziku. Ob tej priliki jim čestitamo in želimo obilo zdravja in božjega blagoslova.

MOLITEV ZA CERKEV IN GRADNJO NOVE CERKVE V LUCIJI je v nedeljo 13. 2. ob 17.00 v Portoroški cerkvi. Vabljeni, da izprosimo potrebnih milosti!

SVETA MAŠA IN BLAGOSLOV ZAKONCEV IN ZAROČENCEV ob godu sv. Valentina je v nedeljo 13. 2. ob 15.00 v cerkvi v Črnem kalu. Vabljeni!

UVAJANJE ODRASLIH V BOGASTVO VERE - KATEHUMENAT Letos se prične v soboto 12. marca ob 19.00 v veroučni šoli v Kopru. Vsak kandidat se mora najprej zglasiti pri domačem župniku. V kolikor bo več kot 5 kandidatov iz naših župnij, bo katehumenat tudi v Portorožu.

ROMANJE NA POLJSKO po poteh papeža Janeza Pavla II je od 4. do 10. julija. Cena je 290 €. Prijave sprejemamo v župnišču! Več v naslednjih Mostovih!

ROMANJE V GRČIJO po Pavlovih stopinjah je od 23. do 31. avgusta., Cena je 519 €. Program dobite zaraven oznanil.